MOD

Whoscall APK + MOD (Premium Unlocked) 2024

v7.37
Whoscall, Tayvan Ulusal Polis İdaresi ile iş birliği yaparak bilinmeyen gelen aramaları tanımlama konusunda uzmanlaşmıştır ve spam aramalardan kaçınmanıza yardımcı olur. Whoscall ile bilinmeyen aramaları tanımlayabilir, spam aramalardan kurtulabilir, rehber arama yapabilir ve çevrimdışı veritabanı ile numaraları tanıyabilirsiniz. Whoscall Kart ile arayan kimliğinizi kişiselleştirebilir ve mobil ad kartınızı kişiselleştirerek çağrı yanıtlama oranınızı artırabilirsiniz. Ayrıca Whoscall ile bilgilendirme mesajınızı özelleştirebilirsiniz. Herhangi bir soru veya öneriniz için service@gogolook.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Şimdi İndirinTELEGRAM
4.4/5 Oylar: 30,686
Yayınlandığı tarih
13 Ağu 2015
Güncellendi
19 Şub 2024
Boyut
46.55 MB
Sürüm
v7.37
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
İndirilenler
5000000
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Tayvan Ulusal Polis İdaresi ile resmi iş birliği yapan Whoscall, bilinmeyen gelen aramaları tanımlama konusunda uzmanlaşmıştır ve sizi rahatsız eden spam aramalardan kaçınmanıza yardımcı olur. Whoscall sayesinde açmadan önce aramayı tespit edebilir ve geri arayabilirsiniz.

Bilinmeyen aramaları tanımlama: Artık tahmin yapmanıza gerek yok! Sadece önemli aramaları alın ve spam aramalardan kurtulun (robot aramaları, tele pazarlama, dolandırıcılık vb.)

Spam aramaları engelleme: Sizi rahatsız eden aramalardan (robot aramaları, tele pazarlama, dolandırıcılık vb.) bir seferde kurtulun.

Rehber arama: Arayacağınız kişiyi kontrol edin ve kim olduğunu öğrenin.

Çevrimdışı veritabanı: İnternet erişimi olmadan numaraları tanıyın.

Whoscall Kart: Eğer bir işletme sahibiyseniz, Whoscall Kart sizin için mükemmel bir üründür! Whoscall Kart, kendi arayan kimliğinizi kişiselleştirmenizi sağlar, böylece potansiyel müşterilerinizden hiçbiri sizi bir daha asla spam çağrısı olarak görmeyecektir!

Kişiselleştirilmiş mobil ad kartı: Arama sırasında kendinizi tanıtarak çağrı yanıtlama oranınızı artırın.

Bilgilendirme mesajı: Potansiyel müşterileri çekmek için en son haberleri veya imajı özelleştirin.

Whoscall her zaman sizden haber bekliyor! Herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, lütfen service@gogolook.com adresine e-posta gönderin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir