DMCA Politikası

Oyun İndir Vip, başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duyar ve kullanıcılarından da aynısını bekler. Başkalarının telif haklarını veya diğer fikri mülkiyet haklarını sürekli olarak ihlal eden veya sürekli olarak ihlal etmekle suçlanan kullanıcıların hesaplarını, uygun durumlarda ve kendi takdirimize bağlı olarak devre dışı bırakmak ve/veya sonlandırmak politikamızdır.

Telif hakkınızın veya adına hareket etmeye yetkili olduğunuz bir kişinin telif hakkının ihlal edildiğine inanıyorsanız, Atanmış Telif Hakkı Temsilcimize aşağıda belirtildiği gibi yazılı bir iletişim sağlayabilirsiniz.

Bize bir telif hakkı ihlali bildiriminde bulunmak için, esas olarak aşağıdakileri içeren yazılı bir iletişim göndermeniz gerekecektir:

  • İhlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etme yetkisine sahip bir kişinin fiziksel veya elektronik imzası.
  • İhlal edildiği iddia edilen telif hakkıyla korunan eserin tanımı veya tek bir çevrimiçi sitedeki birden fazla telif hakkıyla korunan eser tek bir bildirim kapsamında yer alıyorsa, o sitedeki bu tür eserlerin temsili bir listesi.
  • İhlal ettiği veya ihlal faaliyetine konu olduğu iddia edilen ve kaldırılacak veya erişimi devre dışı bırakılacak materyalin tanımı ve hizmet sağlayıcının materyali bulmasına izin verecek makul ölçüde yeterli bilgi.
  • Adres, telefon numarası ve varsa şikayetçi tarafla iletişim kurulabilecek bir elektronik posta adresi gibi, hizmet sağlayıcının şikayetçi tarafla iletişim kurmasına izin verecek makul ölçüde yeterli bilgi.
  • Şikayetçi tarafın, materyalin şikayet edilen şekilde kullanılmasına telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasa tarafından izin verilmediğine iyi niyetle inandığını belirten bir beyan.
  • Bildirimdeki bilgilerin doğru olduğuna ve yalan beyanda bulunma cezasına tabi olduğuna, şikayetçi tarafın ihlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğuna dair beyan.

Lütfen bu prosedürün yalnızca telif hakkıyla korunan materyalinizin ihlal edildiğini Oyun İndir Vip‘e bildirmek için olduğunu unutmayın.