Köpekler Uzaylılara Karşı APK

1.0.19
Kötü uzaylılar gezegenimizi ele geçirirken cesur köpek kahramanlara komuta edin ve yalnızca sevimli köpeklerden oluşan ekibinizin istilayı durdurma şansı var. Benzersiz yeteneklere sahip çeşitli tüylü dövüşçüleri toplayın ve eğitin. Uzaylılara karşı bu mücadelede her köpek sizin sadık müttefikinizdir.
TELEGRAM
4.7/5 Oylar: 3,400
Geliştirici
Black Temple
Güncellendi
Dec 18, 2023
Boyut
101 MB
Sürüm
1.0.19
Gereksinimler
5.1
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Bu heyecan verici oyunda, Dünya’yı istilacı uzaylılardan koruma görevinde cesur köpeklerden oluşan bir ekibe liderlik edeceksiniz. Bu dünya dışı varlıklar gezegenimizi ele geçirmeye çalışırken, onların planlarını engellemek sevimli ama güçlü köpeklerden oluşan ekibinize düşüyor.

Göreviniz, her biri farklı yetenek ve becerilerle donatılmış, çeşitli köpek gruplarını bir araya getirmektir. Eğitim ve stratejik planlama yoluyla onların güçlü yönlerini geliştirerek onları uzaylı tehdidine karşı zorlu müttefiklere dönüştürürsünüz.

Her seviyede ve mücadelede bu sadık köpek dostlarla olan bağınız derinleşiyor. Birlikte, Dünya’yı savunmak ve sakinlerinin güvenliğini sağlamak için ekip çalışması ve beceriyi kullanarak destansı bir yolculuğa çıkıyorsunuz.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir